Skra podejmuje Grunwald Ruda Śląska

Drużyna częstochowskiej Skry nie ma ani chwili wytchnienia. Już w środę, 13 maja br. częstochowianie zmierzą się na własnym stadionie z Grunwaldem Ruda Śląska w ramach 32.Kolejki spotkań o mistrzostwo trzeciej ligi, grupy opolsko – śląskiej. Początek meczu o godzinie 17:30.


Rywale w trzecioligowej tabeli po 31. seriach gier plasują się na 15.miejscu, mając na swoim koncie 33 punkty, o trzy „oczka” więcej od znajdującego się w strefie spadkowej Piasta II Gliwice. Skra w środowym spotkaniu będzie faworytem, ale zespół Grunwalda łatwym przeciwnikiem na pewno nie będzie.

Drużyna prowadzona przez Jacka Bratka przyjedzie pod Jasną Górę walczyć o punkty, których tak bardzo potrzebują do utrzymania. Zapowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie.

Kadra GKS Grunwaldu Ruda Śląska na rundę wiosenną sezonu 2014/2015:

Bramkarze: Mohamed Lamlih (84, Maroko), Marcin Soldak (82), Oskar Radkiewicz (90).

Obrońcy: Mateusz Kiepura (94), Marcin Łecki (87), Mateusz Nowicki (94), Dawid Szczypior (88), Tomasz Szpoton (82), Łukasz Szczygieł (81), Adam Wolek (92).

Pomocnicy: Kamil Ciołek (93), Mateusz Dreszer (91), Daniel Jagodziński (94), Daniel Kowalski (94), Łukasz Maciongowski (89), Bartosz Włodarczyk (94).

Napastnicy: Michał Brzozowski (88), Dariusz Kot (88), Rafał Stanisławski (92).

Sztab szkoleniowy:

Trener: Jacek Bratek
II Trener: Andrzej Ziob
Kierownik drużyny: Roman Marczyk
Masażysta: Łukasz Pepliński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *