Klub Sportów Walki MIX-TEAM na Pucharze Europy [ZDJĘCIA]

W dniach od 30 kwietnia do 03 maja w Krynicy Zdrój odbył się Puchar Europy w Kickboxingu zorganizowany przez Klub LUKS Jas-Pol Krynica Zdrój. Ten międzynarodowy turniej nie mógł by się oczywiście odbyć bez aprobaty WAKO (World Assocation of Kickboxing Organizations).

Zawody zorganizowano dla wszystkich kategoriach wiekowych i w każdej formie walki z rodziny kickboxingu, począwszy od dzieci i lekkich formuł, a kończąc na seniorach i twardych walkach w ringu. Zainteresowanie było ogromne bo aż ponad 700 zawodników wzięło udział w rywalizacji.
Na tak prestiżowej imprezie nie zabrakło również zawodników z Klubu Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka. Wszyscy nasi zawodnicy brali udział w dwóch formach walki, i większość z nich spełniła oczekiwania trenerów i spisała się rewelacyjnie.

Walki w lekkich formach były rozgrywane na 4 matach, natomiast wszystkie twarde formuły (full contact, low kick, K 1) rozstrzygnęły się na ringu i były najbardziej widowiskowymi walkami. Z naszej ekipy pokazali się na ringu Piotr Hyra (full contact), Jarosław Grabarczyk (full contact) i Patryk Puchała (low kick), który wrócił z turnieju aż z dwoma złotymi medalami.
Tabela wyników wszystkich zawodników:

Logistycznie uczestnictwo w Pucharze Europy nie miałaby miejsca gdyby nie dofinansowanie Urzędu Gminy Wręczyca Wielka na realizacje zadania publicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *