Pierwszy, bezpłatny trening BuggyGym w Częstochowie

Grupa rodziców, którzy stworzyli nową formę aktywności fitness dla rodzica z małym dzieckiem – BuggyGym zaprasza na pierwszy otwarty i bezpłatny trening BuggyGym w Częstochowie

Inicjatorką w Polsce jest Czeszka Šárka Solecka, obecnie mieszkająca w Bielsku-Białej (z wykształcenia lekarz, prywatnie – aktywna mama trójki dzieci). Swoją pasją zaraziła polskie przyjaciółki, które wiedząc, jak ważne dla prawidłowego rozwoju jest dbanie o kondycję psychofizyczną oraz bezpieczne uprawienie aktywności fizycznej po porodzie, stworzyły BuggyGym. Stowarzyszenie zrzesza lekarzy, fizjoterapeutów, instruktorów fitness, pedagogów, którzy wspólnie opracowali plan treningowy ćwiczeń dla mam z wózkiem dziecięcym. Celem BuggyGym jest promowanie aktywnego rodzicielstwa, wykonywanie różnego rodzaju ćwiczeń z wózkiem o charakterze aerobowym, wzmacniającym, kształtującym i rozciągającym. Przeszkoleni przez nas instruktorzy prowadzą zajęcia dostosowane indywidualnie dla matek w każdym okresie po porodzie. Dokładamy wszelkich starań, żeby ćwiczenia były nie tylko ciekawe i rozwijające, ale przede wszystkim bezpieczne – zarówno dla matki, jak i dla dziecka. Udział w treningu daje rodzicom możliwość aktywnego spędzania czasu z Maleństwem, w grupie innych rodziców, a także nawiązywaniu przyjaźni, dzieleniu się swoimi doświadczeniami.

BuggyGym cieszy się już dużą popularnością w wielu polskich miastach.

Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy z Częstochowy i okolic na pierwsze otwarte, bezpłatne zajęcia BuggyGym! Przyjdźcie, zobaczcie i przekonajcie się na własnej skórze jaka to frajda ćwiczyć z Maluszkiem w wózku 🙂 Zajęcia odbędą się w środę, 17.06. o 13:00. Spotykamy się na początku Promenady Czesława Niemena od strony linii tramwajowej przy ulicy Kiedrzyńskiej. Szczegółowe informacje na temat działalności BuggyGym znaleźć można na www.buggygym.pl. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *