Przed nami wielki finał Coca-Cola Cup

Finały wojewódzkie Coca-Cola Cup dobiegły końca. Wyłoniły najlepsze drużyny chłopców i dziewcząt, które 20 czerwca w Gdańsku zagrają w wielkim finale krajowym. Województwo śląskie podczas tego wyjątkowego wydarzenia będą reprezentować chłopcy z Częstochowy oraz dziewczęta z Istebnej.

Przez ostatni miesiąc gimnazjaliści z całej Polski rywalizowali o miano najlepszej drużyny Coca-Cola Cup w swoim województwie, a także o prawo do reprezentowania regionu w wielkim finale krajowym. W województwie śląskim najlepsi okazali się chłopcy z Gimnazjum nr 22 z Częstochowy, którzy w finale wojewódzkim pokonali rywali z innej częstochowskiej szkoły, „ósemki”, a także dziewczęta z Gimnazjum w Istebnej, które bezproblemowo rozgromiły wszystkie rywalki na drodze do finału krajowego.

Nie zabraknie także innych atrakcji. Specjalny koncert dla wszystkich zgromadzonych zagra Margaret. Ponadto już w piątek od godziny 15:00 i przez cały dzień w sobotę każdy będzie mógł odwiedzić Strefę Aktywnego Życia i dowiedzieć się, jak żyć zdrowo i aktywnie na co dzień, sprawdzić umiejętność utrzymania równowagi na równoważni czy spróbować swoich sił w różnych zabawach i dyscyplinach sportowych, jak: piłkarzyki, piłkarskie kręgle lub boule. Na ekranie będą wyświetlane tricki piłkarskie prezentowane przez Roberta Lewandowskiego, najlepszego obecnie polskiego piłkarza.

Zwycięzcy Coca-Cola Cup otrzymają wyjątkową nagrodę: wyjazd na czterodniowy obóz treningowy do Madrytu, gdzie pod okiem profesjonalnych trenerów będą szlifować swoje piłkarskie umiejętności na obiektach dziesięciokrotnego zdobywcy Pucharu Europy i Ligi Mistrzów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *