Skra rozbita w Opolu!

Porażką aż 1:7 zakończyło się środowe, wyjazdowe spotkanie, częstochowskiej Skry z Odrą Opole. Jedynego gola dla częstochowian zdobył w 50 minucieRafał Czerwiński.

Samo spotkanie było bardzo jednostronnym widowiskiem na co wskazuje końcowy rezultat. Gospodarze już po 20 minutach pierwszej części gry prowadzili 4:0! Po trafieniach Janusza Gancarczyka, Waldemara Gancarczyka, Dawida Wolnego oraz Sebastiana Deji.

W drugiej połowie przyjezdni zdobyli jak się później okazało honorową bramkę za sprawą Rafała Czerwińskiego, który pokonał pięknym strzałem bramkarza gospodarzy. Z upływem czasu jednak to opolanie zdobywali kolejne gole. Porażka 1:7 częstochowskiej Skry to najmniejszy wymiar kary, jaki w środę sprawili gościom piłkarze Odry Opole.

7:1: Gładkowski 76′

Sędziował: Szymon Skowroński (Tychy). Żółte kartki: Peroński – Piwiński, Andrzejewski. Widzów: 400.

OKS Odra Opole: Weinzettel – Abramowicz, Michniewicz, Gawron, Brusiło, Peroński (69′ Copik), W. Gancarczyk, Deja (57′ Sobczyński), M. Gancarczyk, J. Gancarczyk (65′ Gładkowski), Wolny (59′ Droszczak).

Trener: Zbigniew Smółka.

KS Skra Częstochowa: Procek – Woldan, Szwarga (46′ Górecki), Tomczyk (46′ R.Czerwiński), Piwiński, (67′ Marek), Musiał, Kowalski, Socha (37′ Nawiałek), Andrzejewski, K.Sobala.

Trener: Piotr Mrozek.