Trwa przedsprzedaż biletów na mecz Rakowa z Pogonią Siedlce

W sekretariacie klubu przy Limanowskiego 83 trwa cały czas przedsprzedaż biletów na rewanżowe spotkanie barażowe, częstochowskiego Rakowa z Pogonią Siedlce. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 20 czerwca br.< /b> o godzinie 17:00. Wejściówki sprzedają się jak świeże bułeczki!


Według informacji jakie posiadamy, bilety sprzedają się znakomicie i może zajść taka sytuacja, że wejściówek zabraknie już w piątek. W sobotę podczas spotkania rewanżowego na pewno padnie rekord frekwencji!

W dniach poniedziałek – środa bilety można nabywać w sekretariacie klubu (godz. 9:00-16:00). W czwartek i piątek będą dostępne w kasie Miejskiego Stadionu Piłkarskiego Raków (w godz. 15:00 -19:00), a w sobotę również w kasie od godziny 11:00, o ile oczywiście pozostaną jakieś sztuki.

Ceny wejściówek w przedsprzedaży wynoszą 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy). W dniu meczu bilety będą po 12 zł i 7 zł. Dzieci do lat 12 w towarzystwie opiekuna wejdą na stadion bezpłatnie. Każdy z kibiców powinien mieć dokument ze zdjęciem i numerem PESEL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *