Rusza sprzedaż karnetów na mecze Rakowa Częstochowa w rundzie jesiennej

W poniedziałek, 20 lipca br. rusza sprzedaż karnetów na spotkania Rakowa Częstochowa w roli gospodarza w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016 i będzie się odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach 15-19, tylko i wyłącznie w kasie Miejskiego Stadionu Piłkarskiego „Raków” przy ulicy Limanowskiego 83.


Wszyscy Ci, którzy zdecydują się na zakup wejściówki sezonowej będą mieli zagwarantowane obejrzenie 10 spotkań drugiej ligi. Karnet będzie również upoważniał do wejścia na spotkania Piłkarskiego Pucharu Polski, które odbędą się w tym roku.

Ceny kształtują się następująco:

Karnet ulgowy – 49 złotych (dla uczniów i studentów do 26 roku życia, którzy posiadają aktualną legitymację oraz dla seniorów urodzonych przed lub w 1945 roku).

Karnet normalny – 99 złotych

Osoby, które zakupiły karnety mogą także wyrobić wejściówki na całą rundę dla dzieci poniżej 12 roku życia. Jednorazowy koszt wyrobienia takiego karnetu to 10 złotych.

Pojedyncze wejściówki na mecze Rakowa w rundzie jesiennej będzie można nabywać w przedsprzedaży* w cenach:

Bilet ulgowy – 6 złotych (dla uczniów i studentów do 26 roku życia, którzy posiadają aktualną legitymację oraz dla seniorów urodzonych przed lub w 1945 roku)

Bilet normalny – 12 złotych

*przedsprzedaż będzie odbywała się w dwa dni przed meczem w godzinach od 9 do 19 w kasie Miejskiego Stadionu Piłkarskiego Raków.

W dniu meczu ceny wejściówek wzrosną o 2 złote: bilet normalny 14 złotych, bilet ulgowy 8 złotych.

Dzieci do lat 12 wchodzą na mecz z opiekunem za darmo (po uprzednim odbiorze darmowego biletu przez opiekuna w kasie).

Natomiast główną bramą wejściową za darmo na stadion wchodzą osoby posiadające grupę inwalidzką I lub II.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *