Raków zmierzy się z Puszczą

Po niespodziewanej ubiegłotygodniowej porażce przed własną publicznością z bytomską Polonią (0:2) tym razem rakowianie znów rozegrają spotkanie z niżej notowanym zespołem- tym razem rywalem „czerwono – niebieskich” będzie Puszcza Niepołomice. Początek spotkania w najbliższą sobotę 26 września o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Niepołomicach przy ulicy Kusocińskiego 2.


Póki co podopieczni Radosława Mroczkowskiego grają w „kratkę”. Najpierw zwyciężają Tychach z tamtejszym GKS-em 2:1, by tydzień później przegrać u siebie ligowy mecz z Polonią Bytom. Raków uważany przez wielu ekspertów jako murowany faworyt do awansu na zaplecze ekstraklasy na razie gra średnio.

Mimo iż, częstochowianie zagrają w sobotę z niżej sklasyfikowaną od nich Puszczą Niepołomice to i tak trudno w tym spotkaniu wskazać, kto zdobędzie pełną pulę. Niepołomiczanie na własnym stadionie będą zapewne groźni.

Zespół pod wodzą Tomasza Tułacza po 9.Kolejkach spotkań w drugoligowej tabeli plasuje się na 13.miejscu mając na swoim koncie dziewięć punktów.

Patrząc na ostatnią „wpadkę ligową” w wyjściowej „11” Rakowa można się spodziewać zmian kadrowych.

Arbitrem głównym meczu będzie Paweł Kantor z Dębicy.

Kadra MKS Puszczy Niepołomice na rundę jesienną sezonu 2015/2016:

Bramkarze: Marcin Staniszewski (97), Andrzej Sobieszczyk (93).

Obrońcy: Konrad Wieczorek (92), Michał Czarny (89), Łukasz Furtak (95), Kamil Łączek (90), Damian Lepiarz (94), Dawid Abramowicz (91), Michał Mikołajczyk (90).

Pomocnicy: Marcel Kotwica (91), Longinus Ifeanyi Uwakwe (87, Nigeria), Damian Furczyk (87), Dawid Sojda (93), Norbert Czaja (98), Dariusz Gawęcki (83), Mateusz Lampart (94), Konrad Furtak (95), Mateusz Janiec (92).

Napastnicy: Roman Stepankov (89, Ukraina), Adrian Gębalski (89), Dominik Maluga (95), Mateusz Broź (88).

Przybyli:

Dawid Abramowicz – Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Mateusz Broź – RTS Widzew Łódź
Norbert Czaja – MKS Puszcza Niepołomice (juniorzy)
Michał Czarny – ZKS Stal Stalowa Wola
Damian Furczyk – LKS Nadwiślan Góra
Konrad Furtak – TS Wisła II Kraków
Mateusz Janiec – RTS Widzew Łódź
Konrad Wieczorek – KS Legionovia Legionowo

Sztab szkoleniowy:

I Trener: Tomasz Tułacz
Kierownik drużyny: Mateusz Gołas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *