Ligowy szlagier z udziałem Skry

Zespół częstochowskiej Skry zmierzy się w najbliższą sobotę 26 września br. na na wyjeździe z Pniówkiem Pawłowice Śląskie. Początek spotkania o godzinie 15:00. Rywale w bieżącym sezonie prezentują się bardzo dobrze.


Co ciekawe szkoleniowcem drużyny z Pawłowic Śląskich jest… były trener Skry Częstochowa – Jan Woś! Dla którego może to być wyjątkowe spotkanie i podróż sentymentalna. Jan Woś bowiem przy Loretańskiej pracował w latach 2011-2014, najpierw jako piłkarz a później jako trener pierwszej drużyny.

Zespół pod Jego wodzą w tabeli trzeciej ligi, grupy opolsko – śląskiej po siedmiu kolejkach plasuje się na wysokim czwartym miejscu, mając na swoim koncie 13 punktów, czyli są od Skry o jedno miejsce niżej i o… jeden punkt gorsi.

Za Pniówkiem przemawia także to, że jako jedyni w stawce wszystkich drużyn z tej grupy trzeciej ligi nie zaznali jeszcze goryczy porażki! Szykuje się bardzo interesujące widowisko w Pawłowicach Śląskich, ponieważ częstochowska Skra ma za sobą serię trzech ligowych zwycięstw i apetyt na czwartą wygraną. O która nie będzie w tej serii spotkań tak łatwo.

Mecz pomiędzy Pniówkiem Pawłowice Śląskie a Skrą Częstochowa odbędzie się na stadionie w Pawłowicach Śląskich przy ulicy Świerczewskiego 16a. Arbitrem głównym będzie Ireneusz Sipiora z Prudnika.

Kadra GKS Pniówka Pawłowice Śląskie na rundę jesienną sezonu 2015/2016:

Bramkarze: Michał Podolak (79), Bartosz Szelong (95).

Obrońcy: Rafał Adamek (94), Karol Goik (89), Arkadiusz Lalko (90), Roman Skorupa (94), Sławomir Szary (79).

Pomocnicy: Błażej Bawoł (97), Kamil Benauer (91), Szymon Ciuberek (91), Łukasz Halama (90), Kamil Kostecki (83), Tomasz Kukla (94), Marcin Mazurek (81), Dawid Oszek (85), Łukasz Polak (95), Arkadiusz Przybyła (82), Dawid Stramski (87), Michał Szczyrba (85).

Napastnicy: Kamil Glenc (95), Kamil Kucharski (95), Marcin Sobczak (87), Przemysław Węgrzyn (95), Tomasz Zyzak (87).

Przybyli:

Błażej Bawoł- GKS Pniówek Pawłowice Śląskie (juniorzy)
Łukasz Polak – TS Szombierki Bytom
Przemysław Węgrzyn – KS Ruch II Chorzów
Tomasz Zyzak – KS Spójnia Landek

Sztab szkoleniowy:

Trener: Jan Woś
II Trener: Dariusz Kłoda
Kierownik drużyny: Mieczysław Ginowicz
Masażystka: Honorata Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *