Skra podejmuje Grunwald

W najbliższą sobotę, 19 września drużyna częstochowskiej Skry przed własną publicznością podejmie zespół Grunwaldu Ruda Śląska. Początek spotkania o godzinie 18:00.

„Zielono – biali” po po sześciu ligowych kolejkach zajmują w tabeli dopiero przedostatnie miejsce z dorobkiem zaledwie czterech punktów. Słabe wyniki uzyskiwane przez drużynę z Rudy Śląskiej spowodowały, że nastąpiła zmiana na stanowisku trenera.

Dotychczasowego pierwszego szkoleniowca- Jacka Bratka, zastąpił… Teodor Wawoczny, który jest również… Prezesem klubu!

Patrząc na dorobek obydwu zespołów- to z pewnością murowanym faworytem do zainkasowania trzech punktów w sobotnim spotkaniu będzie z pewnością drużyna Skry Częstochowa. Częstochowianie w tabeli trzeciej ligi, grupy opolsko – śląskiej z 11″oczkami” plasują się na szóstym miejscu.

Arbitrem głównym będzie Marcin Bazan z Opola.

Bilety na to spotkanie dostępne są w sekretariacie klubu mieszczącym się przy ul. Loretańskiej 20, w godz. 11:00 – 15:00

Kasy bezpośrednio przed meczem zostaną otwarte o 17:00

Kadra GKS Grunwaldu Ruda Śląska na rundę jesienną sezonu 2015/2016:

Bramkarze: Mohamed Lamlih (84, Maroko), Marcin Soldak (82).

Obrońcy: Szymon Cichecki (96), Mateusz Kiepura (94), Marcin Łęcki (87), Mateusz Nowicki (94), Mateusz Sikora (96), Łukasz Szczygieł (81), Dawid Szczypior (88), Tomasz Szpoton (82), Adam Wołek (92), Adam Wypiór (95).

Pomocnicy i napastnicy : Michał Brzozowski (88), Łukasz Cymański (91), Mateusz Dreszer (91), Daniel Jagodziński (94), Dariusz Kot (88), Daniel Kowalski (94), Łukasz Maciongowski (89), Rafał Stanisławski (92), Przemysław Stebel (95), Bartosz Talaga (97).

Przybyli:

Szymon Cichecki – KS Górnik Zabrze
Mateusz Sikora – KS Ruch Chorzów
Przemysław Stebel – KS ROW 1964 Rybnik
Adam Wypiór – GKS Urania Ruda Śląska
Łukasz Cymański – GKS Gwarek Ornontowice
Bartosz Talaga – KS Górnik Zabrze

Sztab szkoleniowy:

I Trener: Teodor Wawoczny
II Trener: Andrzej Ziob
Kierownik drużyny: Roman Merczyk
Masażysta: Łukasz Pepliński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *