Trwają rozgrywki w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej

8 kolejka spotkań ALPN nie była do końca pomyślną dla faworytów. Z tego umownego grona jedynie SDP Koral Kłobuck zdobył, choć z dużym trudem 3 punkty. Jagiellończycy, mimo iż wydawali się być faworytem nie sprostali drużynie ZiB / OLCHEM. Zwycięstwo w doliczonym czasie gry stracił również lider rozgrywek – Meblodrew Pewniak. Punktami podzielili się TRW Polska i Marex.


W górnej części ligowej tabeli trwają więc nieustanne roszady. Co prawda od dłuższego czasu na czele znajduje się Meblodrew Pewniak, jednak o tym kto zostanie mistrzem jesieni przekonać się możemy dopiero po ostatnim gwizdku, ostatniego meczu tej rundy.

W nadchodzącym tygodniu najciekawiej zapowiadające się spotkanie pomiędzy Jagiellończykami a Klubem 54 Exact Systems zostało przełożone na końcówkę rundy jesiennej. Nie oznacza to jednak, że w pozostałych zaplanowanych spotkaniach nie będzie ciekawie. Już dziś SDP Kłobuck i Jagiellończycy wobec pauzy w tym tygodniu lidera rozgrywek, próbować będą zniwelować różnicę punktową dzielącą ich od Meblodrewu – Pewniak. Obie drużyny są faworytami w swoich pojedynkach ale zarówno TRW Polska jak i Marex na pewno nie ułatwią Koralowi i Jagiellończykom zadania. W piątek naprzeciw siebie staną drużyny, które w tym sezonie nie zaznały jeszcze radości ze zwycięstwa. SGP i Dawid zamykają w chwili obecnej tabelę, obie drużyny mają na swoim koncie po jednym punkcie i obie z pewnością zrobią wszystko aby w piątek zmienić ten stan rzeczy.

Jak zawsze zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” do oglądania spotkań „na żywo”.

Terminy najbliższych spotkań:

2.11
godz. 19.00 TRW Polska – Stacja Demontażu Pojazdów Koral Kłobuck
godz. 20.30 Jagiellończycy – Marex

6.11
godz. 19.00 SGP – Dawid
Klub 54 Exact Systems – Jagiellończycy – mecz przełożony na 16.11

Wyniki ostatnich spotkań:
26.10
Stacja Demontażu Pojazdów Koral Kłobuck – Dawid 2:1
(P. Golis, J. Chłód — S. Popowicz)

Jagiellończycy – ZiB / OLCHEM 1:3
(P. Błaszczyk — M. Szczypior, R. Janus, J. Szkopiak)

30.10
TRW Polska – Marex 1:1
(K. Zoła — M. Łata)

Klub 54 Exact Systems – Meblodrew Pewniak 3:3
(K. Leszczyna-2, M. Haręza — J. Kostarczyk, R. Cierpiński, J. Caban)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *