X Taekwon-do Mazovia Masters Cup

W dniach 20-21.11.2015r. do Ciechanowa przyjechało 249 zawodników z sześciu państw Irlandii, Łotwy, Rosji, Białorusi, Gruzji i Polski. Reprezentanci 39 klubów, startowali w pięciu grupach, juniorzy i seniorzy z podziałem na stopnie uczniowskie i mistrzowski, oraz seniorzy starsi. Poziom rywalizacji był zróżnicowany, w zależności czy to grupa stopni uczniowskich czy mistrzowskich. Im bliżej finałów walki stawały się coraz ciekawsze, a w kategorii seniorów czarnych pasów od eliminacji walki były na poziomie światowym.

Na Mazovii walczyło około 50 zawodników z Klubu Sportowego Dragon. Trener Jacek Wąchała jest zadowolony ze wszystkich swoich podopiecznych.Prawie wszyscy zdobyli medale jak nie w walce to w układach formalnych,a niektórzy w obu konkurencjach. 23 krążki : 5 złotych;7 srebrnych i 11 brązowych pozwoliło dragońskim smokom kolejny raz stanąć na najwyższym stopniu podium w klasyfikacji generalnej klubów. Miło mam również poinformować że Łukasz Krzemiński z KS Dragon został najlepszym zawodnikiem w kategorii junior stopni mistrzowskich . Natomiast Zdzisław Synoradzki wywalczył tytuł Mistrza Polski w kategorii senior starszy .