Ostatni ligowy akcent w tym roku

Spotkaniem z Nadwiślanem Góra– drużyna częstochowskiego Rakowa zakończy tegoroczne zmagania w rozgrywkach drugiej ligi. Niedzielny mecz zdecyduje o tym na którym miejscu „przezimują” częstochowianie. Początek rywalizacji punktualnie o godzinie 12:00. Głównym arbitrem będzie Maciej Pelka z Piły.


Mecz z Nadwiślanem będzie drugim pojedynkiem rozegranym w tym roku z rundy rewanżowej. Zespół prowadzony przez trenerski duet: Krzysztof KołaczykPrzemysław Cecherz obecnie w drugoligowej tabeli zajmują trzecią lokatę, mając na swoim koncie 34 „oczka”. Częstochowianie do wicelidera- Wisły Puławy< /b>, tracą dwa punkty, ale mają zaledwie punkt przewagi, nad czwartym w tabeli Zniczem Pruszków.

Raków w minioną sobotę odniósł pierwszą ligową porażkę (na wyjeździe z Okocimskim KS Brzesko 1:3) po siedmiu spotkaniach będąc niepokonanym).

Najbliższy rywal częstochowian- LKS Nadwiślan Góra po 18 kolejkach, plasuje się w drugoligowej tabeli na szesnastej pozycji, mając na swoim koncie zaledwie 14 punktów.

W zespole gości w szerokiej kadrze znajduje się trzech byłych zawodników częstochowskiego Rakowa: Adrian Pluta oraz Artur Pląskowski< /b>.

W pierwszym spotkaniu między tymi zespołami rozegranym w rundzie wiosennej w Górze, Raków pokonał Nadwiślana, (2:0) po trafieniach Wojciecha Okińczyca i Kacpra Łazaja.

A oto w jakim składzie wystąpił Raków w tamtym spotkaniu: Maciej Mielcarz – Adam Waszkiewicz, Błażej Radler, Łukasz Góra, Łukasz Buczkowski, Dawid Kamiński (56′ Dariusz Pawlusiński), Dominik Bronisławski, Łukasz Kmieć (46′ Damian Warchoł), Rafał Figiel, Piotr Malinowski (76′ Kacper Łazaj), Maksym Kowal (56′ Wojciech Okińczyc).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *