Deichmann Minimistrzostwa 2016 – ruszyły zapisy!

Z początkiem stycznia w Konopiskach ruszyły zapisy do Eliminacji Miejskich turnieju piłkarskiego dla dzieci – Deichmann Minimistrzostwa 2016. Zgłoszenia przyjmowane są w trzech kategoriach wiekowych: U-11, U-9 oraz U-7.

Eliminacje Miejskie odbywać się będą w weekendy od 16 kwietnia do 12 czerwca. Każda drużyna bierze udział w turnieju od początku do końca. Zespoły z U-9 oraz U-11 przez pierwszych siedem weekendów rozgrywać będą spotkania ligowe. W ostatni weekend odbędzie się faza play-off, której zwycięzcy awansują do ogólnopolskiego Finału Finałów. Kategoria U-7 zakończy rozgrywki na Eliminacjach Miejskich.

Na uczestników czekają nagrody. Każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy dyplom oraz medal. Podczas Eliminacji Miejskich najlepsze trzy zespoły z kategorii U-9 oraz U-11 otrzymają puchary, a w U-7 zostaną nimi uhonorowane wszystkie zgłoszone drużyny.

Nagrodą główną dla zwycięzców edycji 2016 w U-9 oraz U-11 jest wyjazd na mecz Bayernu Monachium. Dodatkowo spośród wszystkich zespołów zgłoszonych do turnieju z całej Polski zostaną wylosowane dwa, które zobaczą na żywo mecz Borussii Dortmund.

Zapisy trwają do 25 marca lub do wyczerpania miejsc. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu506 908328. Więcej na www.kochamsport.pl lub pod numerem infolinii 607 737 770.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *