Przybylski w Bytomiu

Jak poinformowała lokalna Gazeta Wyborcza kolejnym piłkarzem, który opuści Raków jest Mariusz Przybylski. Sam zawodnik w rozmowie z Gazetą potwierdza, że umowa zostanie wkrótce podpisana.

Raków zakończył rundę jesienną na pozycji lidera III ligi i kibice liczyli, że ten sezon zakończy się awansem do nowej I ligi. Teraz nadzieje mocno osłabły. Po Maksymilianie Rogalskim, który był najlepszym strzelcem zespołu do wyższej ligi odchodzi Mariusz Przybylski. Środkowy pomocnik nie decydował w takim stopniu o sile zespołu co „Rogal”, ale trudno wyobrazić sobie Raków bez niego. W końcówce sezonu gdy częstochowianie odzyskali pozycję lidera spisywał się bardzo dobrze. Ogólnie w tej rundzie zagrał we wszystkich meczach i zdobył 4 gole. Tylko dwukrotnie opuścił boisko przed czasem i było to odpowiednio 5 i 7 minut przed końcowym gwizdkiem. 25-letni wychowanek klubu nie chciał przedłużyć kontraktu z Rakowem i już w najbliższym okienku transferowym znajdzie się w kadrze beniaminka Orange Ekstraklasy Polonii Bytom.

Tymczasem na horyzoncie wciąż nie widać wzmocnień, za to niewykluczone są kolejne osłabienia. Mimo wszystko zarząd Rakowa zapowiada dalszą walkę o awans do nowej I ligi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *