Marian Maślanka:”Już dawno w Częstochowie nie było tylu klasowych zawodników”

Złomrex Cup od jesieni budzi w częstochowskich kibicach wielkie emocje. Nic dziwnego, bowiem pod Jasną Górę przyjadą zawodnicy ze ścisłej światowej czołówki. Do faworytów imprezy z pewnością należą liderzy miejscowego Włókniarza; Nicki Pedersen oraz Greg Hancock. Przypomnijmy że turniej miał się odbyć jesienią, jednak pogoda zadecydowała inaczej.


Już dawno nie było w Częstochowie tylu klasowych zawodników i tak atrakcyjnego turnieju. Będziemy mieć żużlowców cyklu Grand Prix, drużynowych mistrzów świata, byłych i obecnych indywidualnych mistrzów Polski. Do tego dochodzą nasi zawodnicy. Czego kibice mogą oczekiwać więcej?
W przypadku Adamsa pokrywają się terminy startów. Robi jednak wszystko, by przyjechać do Częstochowy. Dryml nie potwierdził jeszcze przyjazdu. Czekamy na sygnał do poniedziałku.
Dotarły do nas opinie, że zaplanowaliśmy turniej na zbyt wczesną porę. Dlatego wyznaczyliśmy nową godzinę – 17. Robimy to dla kibiców. Mamy też przewidzianych wiele atrakcji, m.in. miniturniej naszych juniorów
„- mówi prezes Marian Maślanka.

Lista startowa:

1. Sebastian Ułamek
2. Ryan Sullivan
3. Nicki Pedersen
4. Michał Szczepaniak
5. Sławomir Drabik

6. Rune Holta
7. Lee Richardson
8. Leigh Adams
9. Tomasz Gollob
10. Greg Hancock
11. Andreas Jonsson
12. Jarosław Hampel
13. Christian Hefenbrock
14. Grzegorz Walasek
15. Lukas Dryml
16. Tomasz Gapiński

R1. Mateusz Szczepaniak
R2. Borys Miturski

źródło: Gazeta Wyborcza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *