„Magiczny Turniej 2002”

Kolejny drugi w historii „Magiczny Turniej” piłkarski zorganizowany przez Jacka Magierę, skupiający na sobie wielu znakomitych piłkarzy jak i gwiazdy różnych dyscyplin sportowych odbył się w 2002 roku, a więc w roku ,w którym Piłkarska Reprezentacja Polski wystąpiła w Mistrzostwach Świata na boiskach Korei Południowej i Japonii.


Po raz kolejny piłkarska i przede wszystkim rodzinna impreza zgromadziła w częstochowskiej Hali Polonia tłumy kibiców, którzy chcieli na własne oczy zobaczyć gwiazdy, które znali ze szklanych ekranów.

Sam turniej trwał dwa dni był zorganizowany wspólnie z UKS-em Olimpijczykiem Częstochowa przy wydatnej pomocy Jacka Magiery.

W tej właśnie imprezie sportowej w Częstochowie pojawili się tacy zawodnicy jak: Jerzy Brzęczek, Marek Citko, Stanko Svitlica, Marek Saganowski oraz zawodnicy Włókniarza Częstochowa i Tytana.

Wszystkie pokazowe spotkanie odbywały się wspólnie z turniejem najmłodszych adeptów futbolu.

Pierwszy mecz, który został rozegrany to pojedynek drużyny „Gwiazd” z trampkarzami Rakowa. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3. Wynik ten mnóstwo kibiców uznało za nie lada sensację.

W drugim spotkaniu doszło do piłkarskiego starcia drużyny Magic Sport Team z drużyną najlepszych zawodników całego turnieju, którą z ławki trenerskiej kierował Gothard Kokott. Zawodnicy popularnego ” Magica” wygrali 5:4 a następnie pokonali jeszcze drużynę „Sponsorów” 4:1.

Po zakończeniu całej imprezy największe piłkarskie gwiazdy znane wielu kibicom jak do tej pory tylko ze szklanego ekranu rozdały mnóstwo autografów oraz bardzo chętnie pozowały do pamiątkowych fotografii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *