Co słychać u pucharowego rywala Rakowa Częstochowa?

Już w środę, 20 lipca o godzinie 17:00 na stadionie im.Romana Szumilasa w ramach Rundy Przedwstępnej Piłkarskiego Pucharu Polski zmierzą się ze sobą MKS Limanovia Szubryt Limanowa z Rakowem Częstochowa.


Relację live z tego spotania przeprowadzi Częstochowski Portal Sportowy. Do tego czasu będziemy chcieli informować o tym co dzieje się w „obozie rywali”. W dniu dzisiejszym prezentujemy artykuł z limanowskiego portalu.

Trener Limanovii, Marian Tajduś będzie miał niewiele czasu, aby przygotować drużynę na mecz z Rakowem.

Piłkarze Limanovii treningi przed nowym sezonem wznowią dopiero 18 lipca. Dwa dni później rozegrają już bardzo ważne spotkanie z Rakowem Częstochowa w Pucharze Polski na szczeblu centralnym. – Każdy z piłkarzy otrzymał indywidualną rozpiskę z treningami – powiedział Marian Tajduś, trener Limanovii. – Przerwę wakacyjną mamy wyjątkowo krótką. Mimo to, mecz z Rakowem traktujemy bardzo poważnie. Chcemy przejść do następnej rundy. Jesteśmy zgraną drużyną i pod tym względem na pewno będziemy groźni. Czeka nas ciężki sezon w roli beniaminka III ligi, odpoczynek po sezonie też jest bardzo ważny.

Piłkarze Limanovii ze względu na rozgrywki Pucharu Polski sezon skończyli dopiero tydzień temu (po zwycięstwie 1-0 nad Garbarnią Kraków). W kadrze Limanovii nie zanosi się na duże zmiany. Testowanych jest kilku młodych zawodników.

Źródło: www.limanowa.in

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *