Puchar Polski Bydgoszcz Cup Taekwondo Olimpijskie

W dniach 18-19 kwietnia odbył się w Bydgoszczy rankingowy turniej do Pucharu Polski. Klub KANTOR reprezentowało 10 zawodników 3 juniorów i 6 kadetów 1 młodzieżowiec. Częstochowianie zdobyli cztery medale – 2 złote i 2 srebrne.

Weronika Dębska +59kg złoty medal – dostarczyła wiele emocji początkowo przegrywając w finale sporą przewagą 7 punktów, zaczęła odrabiać punkty w ostatniej rundzie i objęła prowadzenie w ostatnich sekundach przed końcem wygrywając w kategorii kadetów.
Weronika Szulc -68kg złoty medal w kategorii junior – zwyciężyła bardzo pewnie wygrywając 2 walki stanęła na najwyższym podium.
Jagoda Siwy -49kg srebrny medal- emocji nie zabrakło i u Jagody po dwóch wygranych walkach stanęła w finale na przeciwko reprezentantki Litwy przegrywała 7:0. W rundzie 3 i w mistrzowskim stylu przeszła do ataku i zakończyła remisem 10:10 niestety w dogrywce o złoty punkt zabrakło szczęścia.
Kamil Majzner -55kg srebrny medal – Kamil kopał w tym dniu bardzo dobrze widowiskowo i skutecznie wygrana 1 walka przed czasem kolejne wygrane bez większego problemu w czwartej walce finale zmierzył się z Hubertem Holubowiczem prowadził wysoką przewagą ale brak koncentracji w ostatniej rudzie pozwolił Hubertowi odrobić punkty i wygrać 1 punktem.

Gratulacje dla tych którzy nie zdobyli medalu ale pokazali hart ducha zaciętość i wolę walki.

Zapisy do klubu trwają cały rok Trenerem jest Mistrz Świata Robert Kantorysiński
więcej na www.taekwondo-kantor.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *