Na MSP „Raków” powstanie najnowocześniejsze w Częstochowie boisko treningowe!

Miejski Stadion Piłkarski „Raków” już niebawem będzie mógł się pochwalić najnowocześniejszym w Częstochowie boiskiem treningowym! Miasto ogłosiło właśnie przetarg na realizację inwestycji. To kolejne zadanie zlecane do realizacji, zgłoszone przez mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego.


Na terenie miejskiego obiektu użytkowanego przez Raków przy ul. Limanowskiego powstanie boisko treningowe o wymiarach 20×28 m z nawierzchnią hybrydową (trawa naturalna i sztuczna). Boisko o powierzchni 560 m² zostanie zaopatrzone w system nawadniania oraz odprowadzania wód deszczowych. Po południowej stronie boiska zaprojektowano też piłkochwyty o wysokości 6 m, oddzielające bazę treningową od parkingu i chodnika. Po obu stronach boiska zamontowane zostaną też bramki piłkarskie.

Inwestycja została wybrana przez mieszkańców do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego na 2015 rok w dzielnicy Raków. Firma, która zwycięży w przetargu będzie miała – od momentu podpisania umowy – 5 miesięcy na wykonanie zadania.

Oferty można składać do 8 czerwca br. w Biurze Obsługi Interesanta w budynku Urzędu Miasta przy ul. Śląskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *