Przed nami VI Memoriał im.Przemysława Kożucha

W niedzielę, 6 grudnia br. w Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej 4 zostanie rozegrany VI Memoriał im.Przemysława Kożucha, którego organizatorem jest KS Skra Częstochowa. Patronat nad imprezą objął Częstochowski Portal Sportowy. Wstęp wolny.

Początek turnieju: 9:00.

Oficjalne otwarcie: 10:30

Zakończenie: 17:00

Tym razem w turnieju poświęconym pamięci trenera Skry o trofeum rywalizować będą piłkarze w dwóch grupach wiekowych, urodzeni w 2006 i 2009 roku.

W zawodach organizowanych przez KS SKRA Częstochowa udział wezmą:

Rocznik 2009: APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, GÓRNIK ZABRZE , GÓRNIK II ZABRZE II, PARASOL WROCŁAW, ODRA OPOLE, SPORTOWA CZĘSTOCHOWA, ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE, SKRA CZĘSTOCHOWA.

Rocznik 2006: AJAKS CZĘSTOCHOWA, GWAREK ZABRZE, WIDZEW ŁÓDŹ, UKS MYSZKÓW, PARASOL WROCŁAW, SKRA CZĘSTOCHOWA, JUVENTUS ACADEMY, GKS BEŁCHATÓW, ODRA OPOLE, MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI.

Oprócz tradycyjnych rozgrywek piłkarskich zaplanowano również:

– Dmuchańce dostępne dla wszystkich dzieci
– Konkursy i animacje dla wszystkich dzieci
– Prezentację samochodu rajdowego
– Konkursy sprawnościowe dla dzieci i rodziców
– Wizytę Mikołaja
– Pomiary składu ciała, badania zawartości tkanki tłuszczowej i płynów metabolicznych w organizmie oraz oceną dotychczasowego sposobu żywienia.

Podczas trwania turnieju odbędzie się także akcja rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych krwi lub szpiku dla każdego pacjenta, który zostanie zakwalifikowany do przeszczepienia. Akcję wspólnie organizują KS Skra Częstochowa i Fundacja DKMS Polska.

*Przemysław Kożuch (29.09.1972 – 06.12.2009). Wychowanek Rakowa Częstochowa w którego barwach występował do końca sezonu 1992/93. Po zakończeniu sezonu na okres studiów przeniósł się do AZS AWF Biała Podlaska. W 1997 roku powrócił do Rakowa i w tym samym roku zadebiutował na boiskach ekstraklasy (03.09.1997) w zremisowanym spotkaniu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Na boiskach ekstraklasy pojawił się jeszcze w spotkaniu przeciwko Lechowi Poznań (13.09.1997). Po zakończeniu sezonu 1999/2000 zmienił barwy klubowe i reprezentował drużynę Lotu Konopiska występującą na IV ligowych arenach. Po zakończeniu rundy jesiennej sezonu 2001/2002 przeniósł się do Victorii Częstochowa w której to barwach zakończył karierę jako zawodnik i zajął się pracą trenerską szkoląc młodzież w Locie Konopiska. W roku 2003 przyszedł do Skry Częstochowa, w której szkolił młodzież w różnych rocznikach począwszy od trampkarzy młodszych do juniora starszego wygrywając ligę trampkarzy i przyczyniając się do awansu drużyny juniorów starszych do Śląskiej Ligi Juniorów Starszych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *