APN Raków Częstochowa bezkonkurencyjny!

Bezapelacyjnym zwycięstwem drużyny APN Raków Częstochowa zakończył się sobotni Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Raki CUP-4- Gramy dla Pawełka Kołodziejczyka. W imprezie wystąpiło siedem zespołów z rocznika 2005 i młodszych. Całkowity dochód z turnieju został przekazany na rehabilitację i pomoc dla 9-letniego Pawła Kołodziejczykazawodnika APN Raków Częstochowa, który obecnie walczy o powrót do zdrowia i pełnej sprawności.


Turniej został zorganizowany wspólnie przez RKS Raków Częstochowa oraz APN Częstochowa a także wspaniałych rodziców młodych zawodników. Na parkiecie Akademickiego Centrum Sportu przy ulicy Zbierskiego 6 zaprezentowało się siedem zespołów z całej Polski: RKS Raków Częstochowa, APN Raków Częstochowa, Orzeł Konopiska, Promotor/Górnik Zabrze, Rodło Opole, Akademia Młodych Talentów Żywiec oraz Ursus Warszawa. Mecze były rozgrywane w formule „każdy z każdym”.

Najlepszą drużyną w całej imprezie okazała się drużyna APN-u Rakowa Częstochowa, która wygrała wszystkie spotkania. Podczas turnieju odbyły się licytacje oryginalnych koszulek: częstochowskiego Rakowa z czasów gry tego zespołu w pierwszej lidze oraz Wisły Płock- Maksymiliana Rogalskiego wraz z autografem. W trakcie turnieju została przeprowadzona również loteria fantowa z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Sama organizacja tej piłkarskiej imprezy stała na bardzo wysokim poziomie a z pewnością sami organizatorzy wykonali bardzo dużo pracy, która została im wynagrodzona. Na twarzach wszystkich uczestników jak i zaproszonych gości- sponsorów, kibiców a także przedstawicieli mediów było widać wiele uśmiechu i zadowolenia. W kuluarach można było usłyszeć same superlatywy pod adresem organizatorów. A to bardzo ważne przecież, bo nie jako była to promocja naszego miasta- Częstochowy.

Po zakończeniu części turniejowej odbyło się uroczyste wręczanie nagród- tych drużynowych jak i indywidualnych. Pamiątkowe puchary oraz medale wręczali : Artur Kołodziejczyk (tata Pawełka Kołodziejczyka) oraz Albert Kula- częstochowski radny PiS.

Cel całego turnieju był bardzo szczytny. Szanowni Państwo- naprawdę warto pomagać. Jesteśmy sobie potrzebni…wszyscy!

W imieniu organizatorów oraz rodziców Pawełka Kołodziejczyka bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w sobotnim turnieju Raki Cup-4 pomogli temu dzielnemu i niezwykłemu chłopcu.

Uczestnicy Raki Cup-4- Gramy dla Pawełka Kołodziejczyka:

1.RKS Raków Częstochowa
2.APN Raków Częstochowa
3.KS Ursus Warszawa
4.UKS Orzeł Konopiska
5.SWSM Promotor/Górnik Zabrze
6.UKS Rodło Opole
7.Akademia Młodych Talentów Żywiec

Mecze turniejowe:

Raków – APN 2:3
Orzeł – Promotor 0:1
Rodło – Żywiec 2:1
Raków – Ursus 0:2
APN – Orzeł 4:1
Promotor – Rodło 1:0
Żywiec – Ursus 0:5
Raków – Orzeł 0:4
APN – Żywiec 2:0
Promotor – Ursus 1:2
Rodło – Raków 0:0
APN – Promotor 2:0
Orzeł – Żywiec 2:0
Rodło – Ursus 3:1
Raków – Promotor 1:4
APN – Rodło 4:0
Orzeł – Ursus 0:3
Żywiec – Raków 2:1
Orzeł – Rodło 1:4
APN – Ursus 3:0
Promotor – Żywiec 2:1

Końcowa kolejność:

1.APN Raków Częstochowa
2.KS Ursus Warszawa
3.SWSM Promotor/Górnik Zabrze
4.UKS Rodło Opole
5.UKS Orzeł Konopiska
6.Akademia Młodych Talentów Żywiec
7.RKS Raków Częstochowa

Nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik Turnieju Raki Cup-4: Hubert Przystalski (APN Raków Częstochowa)

Najlepszy strzelec Turnieju Raki Cup-4: Olgierd Adamczyk (APN Raków Częstochowa)

Najlepszy bramkarz: Marcin Kaczmarczyk (UKS Rodło Opole)

„Piłkarski Diament Raki Cup-4 (nagroda specjalna): Kamil Urbaniec (Akademia Młodych Talentów Żywiec).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *